Teenused

Mihkel tikerpalu etteasted

Etteasted

Killuke rõõmu, veidike vürtsi igale sündmusele – laulukavad kitarristi või bändiga, paroodianumbrid, sketšid ja muud esinemisnumbrid. 

Õhtujuht

Õhtujuht on nagu kelner restoranis – ta on olemas, kui ja kus vaja, ning annab oma panuse kui aeg selleks on paras, aga ta ei sega peoliste meeldivat koosviibimist.

tikerpalu ürituste korraldamine

Ürituste korraldamine

Lisaks lavalaudadele ja rambivalgusele paelub mind ka kõiksugune korraldamine. Olgu tegemist pulmapeo, sünnipäeva, teatrilavastuse või spordivõistlusega – igaühes neist on midagi, mis käivitab minus soovi tegutseda ja korraldada. Korraldada nii, et see jääks meelde veel pikaks ajaks.

Koolitused

Mina juba tean ja oskan, seepärast jagan rõõmuga oma kogemusi ka teistele. Avalik esinemine ja meeskonnatöö on olulisel kohal pea kõigi inimeste igapäevaelus – annan teatri- ja näitlejaõppel baseeruvatel koolitustel endast parima, et iga inimene julgeks astuda sammu ning avada end laiemale publikule ning et meeskonnad saaksid mängulisemaks ja koostöö sujuks kui õlitatult.

tikerpalu koolitused

Lavastused

Minu soov on, et kvaliteetne ja professionaalne teatrikunst jõuaks kõikjale ja kõigi huvilisteni. Siit leiate lavastused nii suurtele kui väikestele, mis passivad hästi nii suuremasse teatrisaali, väiksemasse rahvamajja kui ilmestama mõnd avalikku või erasündmust. 

Räägi mulle enda sündmusest

Räägi mulle enda sündmusest